Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

ÚVODNÍ STRÁNKA
AKTUÁLNÍ INFORMACE
PŘIHLAŠOVÁNÍ NA AKCE BC
PŮJČOVNÍ ŘÁD
KNIHOVNA
MULTIMEDIÁLNÍ STUDOVNA
ANGLICKÉ KLUBY A SEMINÁŘE
JAZYKOVÉ ZKOUŠKY
TESTOVÁNÍ JAZYKOVÉ ÚROVNĚ
JAZYKOVÉ KURZY
O NÁS
KDE NÁS NAJDETE
KONTAKT A OTEVÍRACÍ DOBA
NAŠI PARTNEŘI
ODKAZY
FOTOGALERIE

PODPORUJEME:


NAPIŠTE NÁMANGLICKY/ENGLISH

TESTOVÁNÍ JAZYKOVÉ ÚROVNĚ


V Britském centru JU si můžete otestovat úroveň svých jazykových znalostí. Výsledky testu Vám napomohou vybrat si vhodný jazykový kurz, či vhodnou mezinárodně uznávanou zkoušku University of Cambridge.
Výhodou testů je rychlost, kvalita a možnost porovnání několika předchozích výsledků. Při opakování testu budete mít vždy jiné zadání otázek. Pokud budete testy skládat u nás, tak součástí ceny testu je i odborná konzultace s pracovnicí Britského centra JU. Ročně testy skládají stovky návštěvníků a jejich úroveň hodnotí velmi vysoce.

Online test – krátká verze

Lze skládat pouze v Britském centru JU.
Budete testováni z gramatiky, porozumění textu a poslechu.
Bodové ohodnocení v závěru testu Vám orientačně ukáže Vaši jazykovou úroveň a zároveň Vás nasměruje na vhodný typ mezinárodní jazykové zkoušky.
Délka testu - 30 min.
Cena - 50,- Kč

Online test – dlouhá verze

Nabízíme Vám nový způsob testování on-line. Testování je vhodné pro všechny zájemce, kteří se chtějí otestovat doma v soukromí.
Budete testováni z gramatiky, porozumění textu a poslechu. Bodové hodnocení v závěru testu Vám ukáže Vaší jazykovou úroveň a zároveň Vás nasměruje na vhodný typ mezinárodní jazykové zkoušky.
Délka testu - 60 min.
Cena - 200,- Kč

Poplatek lze uhradit přímo v Britském centru nebo i úhradou na náš účet číslo 104725778/0300 (při platbě na účet je nutno uvádět variabilní symbol 510, specifický symbol 102031 a do poznámky napsat jméno a počet testů). Po zaslání dokladu o zaplacení, možné i e-mailem, získáte přístupová hesla k testu s jednoduchým pracovním postupem. Na větší počet testů vystavíme fakturu.
Při absolvování testu v Britském centru obdržíte na vyžádání i potvrzení výsledků s podpisem a razítkem Britského centra JU.